Firma

HRtec Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Projektów wdrożeniowych

Miasto/województwo

Gdynia (woj. pomorskie)
Warszawa (woj. mazowieckie)

Publikacja

2019-08-12
Firma HRtec to niekwestionowany lider na polskim rynku w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych do obsługi procesów HR w organizacjach.

Odbiorcami naszych rozwiązań IT są klienci korporacyjni – duże i kluczowe organizacje. Praca jest wymagająca bo pracujemy dla wymagających klientów ;) Jesteśmy zaangażowanym i sprawnym zespołem. Nie boimy się wyzwań i nowych technologii. W HRtec nauczysz się dużo więcej i dużo szybciej niż gdziekolwiek indziej! :)

Młodszy Specjalista ds. Projektów Wdrożeniowych
Miejsce pracy: Gdynia, Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie obsługi bieżących klientów w zakresie wdrażania systemu HRsys.pl, m.in:

  • Doradztwo i wsparcie Klientów w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań z systemem HRsys optymalizujących pracę,
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji dla Klientów,
  • Analiza i opracowanie potrzeb Klientów w formie specyfikacji,
  • Monitorowanie realizacji projektu i bieżący kontakt z podwykonawcami,
  • Pomoc Klientom w zakresie obsługi systemu HRsys.pl,
  • Dbanie o stały kontakt i zadowolenie Klientów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klientów i/lub sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Podstawowej znajomości procesów HR,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie swobodnego komunikowania się,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Nastawienia na cele i rozwiązania,
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych na kilka dni.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z nowoczesnym produktem,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • Wiedzę z zakresu najnowszych technologii i narzędzi HR,
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta i systemu HRsys,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w biurze,
  • Udział w wybranych szkoleniach oraz konferencjach HR,
  • Udział w wyjazdach integracyjnych,
  • Comiesięczne niespodzianki dla pracowników,
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą (do wyboru).