Firma

HRtec Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Staż Junior Support Project Specialist Gdynia

Stanowisko

Junior Support Project Specialist

Miasto/województwo

Gdynia

Publikacja

2017-12-13
Jeżeli tematyka HR nie jest Ci obca, swobodnie poruszasz się po systemach IT, jesteś osobą zaangażowaną i lubisz wyzwania, to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji w firmie HRtec Sp. z o.o., lidera na rynku polskim w dostarczaniu kompleksowego systemu do obsługi procesów  HR w organizacjach.

Staż Junior Support Project Specialist
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie projektów,
  • Testowanie działania i funkcjonalności systemu HRsys.pl,
  • Pomoc Klientom w zakresie obsługi systemu HRsys (po wcześniejszym przeszkoleniu),
  • Bieżące wsparcie Działu Obsługi Klienta,
  • Prace administracyjne i biurowe.

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Chęci nauki,
  • Dokładności i sumienności,
  • Swobodnego poruszania się w środowisku komputerowym,
  • Dyspozycyjności 30  h tygodniowo.

Oferujemy:

  • Pracę w centrum Gdyni, w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze (ZKM,PKM,SKM),
  • Pracę z ekspertami w dziedzinie optymalizacji procesów HR,
  • Wiedzę z zakresu najnowszych technologii i narzędzi HR,
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę w biurze,
  • Udział w wyjazdach i imprezach integracyjnych,
  • Cykliczne niespodzianki dla pracowników,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia.